Зустріч харківських пошуковців

Квітень для представників СПП «Військові меморіали «Схід» (ВГО «Союз «Народна Пам'ять», м.Харків) завершився обласним збором пошукового активу.

В головному офісі «Сходу», для підведення підсумків минулого року та обговорення планів на майбутній сезон, зібралися пошуковці організації.

Найактивніших - керівник загону Старченко Віктор Сергійович зазначив грамотою. Окремо, командир пошуковців привітав Ковальова Віталія, який посів I місце у відкритому конкурсі «Союзу «Народна Пам'ять» в номінації «Краща знахідка». Віктор Сергійович урочисто вручив пошуковцю сертифікат і грошовий приз.

Крім організаційних питань, харків'яни також обговорили справи «сімейні». Згадали свого товариша і патріарха пошукового руху Супоніна В'ячеслава Антоновича, який пішов з життя в березні цього року. Вшанували його пам'ять хвилиною мовчання...

«Наше задача - це не тільки пошук і увічнення пам'яті солдат. Ми не повинні забувати і про тих, хто присвятив своє життя пошуковому справі ... » - прокоментував Віктор Старченко.

У найближчому майбутньому пошуковці вирішили встановити пам'ятну дошку в харківській школі №19, де колись навчався Супонін. 

 

  • Русский
  • Українська
  • English