Знайденого під Харковом солдата перепоховали на Батьківщині

23 лютого 2018 року в селищі Ікряне (Астраханська область, Росія) відбулося перепоховання солдата Другої світової - Коломіна Степана Сергійовича, знайденого восени 2017-го пошуковцями ВГО «Союз «Народна Пам'ять» під час Всеукраїнської військово-меморіальної експедиції «Барвінківський котел - 1942» (Харківська область, Україна).

Встановити ім'я солдата вдалося завдяки особистому розпізнавальному знаку (ОРЗ), який був виявлений біля його останків. Вкладиш ОРЗ, пошкоджений часом, змогли прочитати київські експерти. Після ідентифікації загиблого вдалося знайти і його родичів.

6 лютого цього року пошуковці «Союзу» урочисто передали останки Коломіна Степана в Росію, де на них чекала дочка - Русанова (Коломіна) Марія Степанівна, яка проживає в селищі Ікряне.

І ось, кілька днів тому Коломін Степан Сергійович нарешті знайшов свій вічний спочинок. На території меморіалу, де були раніше поховані його дружина, син і онук.

В останню путь загиблого солдата провели його дочка, правнучка, а також жителі села. Під збройовий залп, з усіма військовими почестями.

 

 

 

  • Русский
  • Українська
  • English