З Міжнародним Днем волонтера!

Шановні друзі, колеги! Сьогодні весь світ відзначає Міжнародний день волонтера-добровольця, заснований ООН у 1985 році.

Так склалося, що це свято з недавніх пір стало і нашим професійним днем. Пошуковці-волонтери – саме в такому статусі наша згуртована команда вже давно працює з періодами Першої та Другої світових воєн. Війна на сході України змусила нас по-іншому поглянути на нашу волонтерську роботу, додавши в неї життєво необхідного професіоналізму, терпіння і витримки, вміння проводити роботу в небезпечних умовах.

За два роки роботи там, на сході нашої країни, в Гуманітарній Місії «Чорний Тюльпан», я в черговий раз переконався, що мене оточують вірні, віддані і гідні люди. Ризикуючи своїми життями, часом, підриваючи своє здоров'я, Ви, без будь-якої матеріальної зацікавленості, займаєтеся пошуком тих, хто пропав безвісти, тих, на кого й досі чекають вдома, хоч і в останній раз …

З багатьма з Вас ми знайомі з незапам'ятних часів. Доля підкидала нам різні труднощі, випробування. Однак, на мій погляд, саме волонтерська робота в зоні АТО стала головним індикатором згуртованості і дружности нашого колективу.

У цей день від усього серця я хочу побажати вам міцного здоров'я, міцності духу і мирного неба над головою! Щиро пишаюся тим, що незважаючи на всі труднощі і негаразди, ми зуміли залишитися людьми. Честь, гідність, віра, мужність і безкорисливість – це головні якості, які об'єднують наших пошуковців-волонтерів.

Впевнений, що спільними зусиллями ми впораємося з будь-якими викликами. Попереду у нас – величезний масив роботи. На нас чекають нові випробування, нові дороги і несподіванки. Дай Бог, щоб ніхто з вас не зійшов з дистанції, не здався. Адже саме на плечах волонтерів і тримається пошукова робота, як у зоні АТО, так і тут – у мирному житті!

Удачі, терпіння і нехай ангел-охоронець оберігає Вас та Ваші родини!

 

Ярослав Жилкін,

Керівник Гуманітарної місії «Чорний Тюльпан»,

Голова ВГО «Союз «Народна Пам'ять»

 

  • Русский
  • Українська
  • English