Виставка артефактів до Дня Перемоги в Кривому Розі

 

В рамках урочистого заходу, присвяченого Дню Перемоги, криворізькі пошуковці ІПО «Пошук-Дніпро» (ВГО «Союз «Народна Пам'ять») організували 2 виставки артефактів періоду Другої світової війни.

Одну - в парку на площі Артема (Саксаганський район міста Кривий Ріг), другу - біля Монумента Слави в Інгулецькому районі.

Стрілецька зброя армій різних країн-учасників війни, амуніція обох воюючих сторін (радянської та німецької), фрагменти техніки, листи і фотографії, посуд, та ін. - лише невелика частина того, що представили пошуковці. Основний «арсенал» артефактів, знайдених під час численних експедицій, представлений в Криворізькому офісі-музеї «Пошук-Дніпро».

Відвідувачами виставки стали як дорослі, так і діти. Потримати в руках, а також сфотографуватися із знахідками могли всі бажаючі, а їх виявилося чимало. Велику цікавість викликав у людей патефон періоду Другої світової. Пошуковці трохи модернізували його, вмонтувавши колонку, з якої доносилися військові пісні, що переносили в атмосферу того часу.

По закінченню заходів, пошуковці хвилиною мовчання вшанували пам'ять солдатів та поклали квіти до пам'ятних знаків.

 

 

  • Русский
  • Українська
  • English