В рамках літнього табору школярі відвідали криворізький музей пошуковців

 

З початком літа в багатьох школах Кривого Рогу відкрилися тимчасові табори відпочинку з денним перебуванням. Для дітей проводяться різноманітні заходи, серед яких відвідування басейнів, культурно-розважальних центрів, вистав і виставок, походи, участі в спортивних змаганнях та ін.

Особливу увагу вчителі-вихователі приділяють військово-патріотичному вихованню своїх школярів.

5 червня учні молодших і старших класів Криворізької гімназії № 91, а саме 3, 5 і 7 загони літнього табору "Дивокрай", відвідали міський музей пошукових систем ІПО "Пошук-Дніпро" (ВГО "Союз "Народна Пам'ять").

Офіс-музей відкритий з весни 2017 року. За 2 роки в його стінах побувало чимало городян - школярів, студентів, а також представників старшого покоління. Практично кожен день хтось приходить, щоб подивитися унікальні знахідки, більшість з яких виявлені пошуковцями на землях Криворіжжя.

Екскурсію для дітей та їх вихователів провів пошуковець Сергій Фещенко. Він розповів про експонати, які розташовані в музеї, про історію Кривого Рогу в період Другої світової війни. Не обійшлося і без невеликих ліричних відступів у вигляді веселих історій з пошукових експедицій.

Діти уважно слухали пошуковця, ставили питання і довго розглядали знахідки. Деякі школярі обіцяли прийти до музею ще, і навіть цікавилися можливістю взяти участь в майбутніх експедиціях пошуковців.

Нагадуємо, що:
Криворізький музей відкритий для всіх бажаючих!
Пошуковці чекатимуть вас за адресою:
вул. Генерала Радієвського 19, 1 пов., 104 офіс
З ПН по ПТ , 9.00-17.00
Приходьте!

Відеообзор музею за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=0cyozv6tUSE

  • Русский
  • Українська
  • English