У Кривому Розі відкрився офіс-музей пошуковців

Нарешті-то у пошуковців ІПГО «Пошук-Дніпро» (ВГО «Союз «Народна Пам'ять») з'явилося місце, де вони будуть вирішувати найважливіші питання, планувати свої польові розвідки і експедиції, приймати відвідувачів, та й просто збиратися, так сказати, в сімейному колі, для обговорення робочих моментів.

Вчора, 26 червня 2017-го, в місті Кривий Ріг пошуковці відкрили свій офіс!!!

Хоча назвати просто офісом буде неправильно. Це велика простора кімната, в якій знайшлося місце не тільки для пари столів з робочими комп'ютерами, а й для безлічі експонатів періоду Другої світової.

Вийшла прямо велика виставка, або щось на зразок маленького музею. У будь-якому випадку, як не назви, – вийшло дуже вражаюче. Видно, що пошуковці постаралися на славу.

Перш ніж переступити поріг нового офісу, Куковєров Євген – виконавчий директор з польового та архівного пошуку ВГО «Союз «Народна Пам'ять», разом з керівником загону «Пошук-Дніпро» - Анатолієм Золотарьовим, урочисто перерізали «червону стрічку».

Першими «гостями» офісу стали учні та випускники 90-ї і 91-ї криворізької школи разом зі своїми вчителями.

Більшість учнів входять до складу волонтерського загону «Соколята», який не перший рік співпрацює з пошуковцями. Молодь часто приймає участь в експедиціях ВГО «Союз «Народна Пам'ять», допомагає в різних заходах та акціях. «Соколята» потроху переймають досвід, так би мовити, і продовжують справу пошуковців.

Також на відкриття офісу прийшли працівники Криворізького краєзнавчого музею. Вони були приємно здивовані представленої виставкою. Адже куди не глянь – цікаві знахідки і артефакти: амуніція обох воюючих сторін (радянської та німецької), зброя і техніка, фотографії та листи, посуд, навіть старий телефон і велосипед... Кімната буквально заповнилася «цікавинками».

Кожен міг для себе відкрити щось нове і унікальне. Хтось подовгу стояв біля знахідки, детально вивчаючи її, а хтось не відходив від пошуковців – задаючи то одне, то інше питання про черговий артефакт.

Сказати, що всі залишилися задоволені – нічого не сказати.

Криворізькі пошуковці щасливі, що у них з'явився такий офіс, а перші відвідувачі напевно ще довгий час будуть ходити під враженням від побаченої виставки.

  • Русский
  • Українська
  • English