«СПІЛКА МАТЕРІ МИРУ» відзначила нагородою Ярослава Жилкіна

16 грудня в Будинку Офіцерів, м. Київ, відбувся захід в рамках проекту «Пам'ять Героїв України», засновником і організатором якого є БО «БФ «СПІЛКА МАТЕРІ МИРУ».

Благодійний фонд допомагає сім'ям бійців АТО і самим бійцям покращити умови їх життя. Крім того, «СПІЛКА МАТЕРІ» організовує різного роду заходи, одним з яких і є проект «Пам'ять Героїв України».

Серед запрошених був Ярослав Жилкін, голова ВГО «Союз «Народна Пам'ять» і керівник Гуманітарної Місії «Чорний Тюльпан». До Ярослава Олександровича не раз за допомогою зверталася голова благодійного фонду – Віра Іванівна Швед. Завдяки роботам «Чорного Тюльпана» були знайдені і повернені додому багато загиблих героїв. Сьогодні ж, Віра Іванівна запросила Ярослава Жилкіна, щоб разом вшанувати пам'ять загиблих і зустрітися з тими, хто так само простягає свою руку допомоги.

А таких виявилося чимало. В актовій залі Будинку Офіцерів зібралося більше 50-ти осіб. Були присутні і громадські активісти, і військовослужбовці, і просто люди, яким не байдужа доля тих, хто воював у зоні бойових дій. Одним словом, прийшли всі ті, хто по можливості допомагає, чим може.

Захід розпочався під гімн України у виконанні дитячого творчого колективу.

Далі відбувся півгодинний молебень в пам'ять про всіх загиблих в зоні АТО.

Мовчанням під українську народну пісню «Пливе кача» вшанували пам'ять усіх загиблих. Діти стояли зі свічками в руках, у деяких дорослих можна було помітити сльози...

У цей день Віра Іванівна урочисто вручила медалі всім, хто воював в зоні АТО – кому посмертно в руки родичів, кому особисто.

В знак подяки, а також за безцінну допомогу, БФ «СПІЛКА МАТЕРІ МИРУ» вручив керівнику Гуманітарної Місії «Чорний Тюльпан» грамоту і медаль.

«Ще залишилися хлопці, яких належить знайти. Наша команда «Чорного Тюльпана» зробить усе, що в її силах», - пообіцяв Ярослав Жилкін.

«Ви не розумієте скільки вони для нас зробили. Ми маємо такими людьми пишатися! То люди, які не пройшли осторонь, то волонтери, які були там»

председатель БО «БФ «СПІЛКА МАТЕРІ МИРУ» – Віра Іванівна Швед

  • Русский
  • Українська
  • English