Повернувшись на Батьківщину, солдат знайшов вічний спокій

 

Два тижні тому, на прикордонному пункті пропуску «Гоптівка-Нехотєєвка» (українсько-російський кордон), смоленські пошуковці передали учасникам ІПО«Пошук-Дніпро» (ВГО «Союз «Народна Пам'ять») останки радянського солдата - Ільченко Кузьми, який загинув в 1942 році під Смоленськом (РФ).

Вчора, 7 травня 2019 року, українські пошуковці привезли загиблого героя додому - в село Іванівка (Петриківський р-н Дніпропетровської області).

Попрощатися з Кузьмою Васильовичем і провести його в останню дорогу на місцеве кладовище Іванівки прийшли родичі та односельці, представники сільської ради та районної адміністрації, а також пошуковці.

«Внесок Кузьми Васильовича в перемогу неоціненний, так як він віддав все, що у нього було - своє життя. Нарешті, через 77 років, напередодні Дня пам'яті і дня великої Перемоги, воїн повернувся додому... »- прокоментував керівник криворізького загону «Пошук-Дніпро»- Анатолій Золотарьов.

За загиблим справили панахиду, після чого віддали його останки землі.

Ільченко Кузьма Васильович знайшов вічний спокій на кладовищі села Іванівка поряд з могилами своєї жінки, сина та онука… Тепер вони разом.

 

  • Русский
  • Українська
  • English