Пошуковці "Плацдарму" передали на знищення 58 вибухонебезпечних предметів

Робота пошуковця не лише цікава, але часто і небезпечна. В цьому переконуєшся майже при кожному виїзді на розвідку - туди, де колись відбувалися бойові дії.

Адже війни «бережуть» в землі не тільки останки загиблих солдат, на пошук яких ентузіасти витрачають чимало сил і часу, аби забрати загиблих героїв у невідомості ... Війна залишила після себе і безліч вибухонебезпечних предметів (ВОПів), які через стільки років все ще можуть відібрати життя. Тому слід бути дуже обережним, щоб ненароком не зачепити загрозливі «відлуння війни».

Добре, що пошуковці ВГО «Союз «Народна Пам'ять» мають багаторічний досвід «роботи» з ВОП-ами. Схема дій проста: знайшли - відразу повідомили представникам ДСНС. А до їх приїзду - подбали про те, щоб ніхто інший, бува, не натрапив на смертельні знахідки.

7 лютого 2019 року пошуковці Асоціації дослідників військово-історичної спадщини "Плацдарм" зустрілися з представниками ДСНС Слов'янського району Донецької області для передачі ВОПів.

58 одиниць вибухонебезпечних предметів періоду Другої світової були виявлені під час пошукових робіт між селами Долина і Богородичне.

Боєприпаси будуть знищені в установленому порядку.

  • Русский
  • Українська
  • English