Пошуковці передали на Батьківщину останки Гвардії молодшого сержанта

 

22 листопада 2018 року в офісі Всеукраїнської громадської організації «Союз «Народна Пам'ять» (м.Київ) відбулася передача останків воїна загиблого в роки Другої світової війни.

Він був знайдений пошуковцями ГО «Товариство пошуку жертв війни «Пам'ять» (м.Львів) в травні 2018 року. Завдяки медалі «За Відвагу», виявленої біля останків загиблого, вдалося ідентифікувати його особу.

Архівна довідка:

Гвардії молодший сержант Фомічов Петро Ананійович, 1910 р.н., родом з села Язи (Инсарский район Мордовської АРСР РФ). Солдат радянської Червоної Армії, загиблий 29 липня 1944 року в бою з підрозділом німецького «Вермахту» біля села Стрілковичі (Самбірського району Львівської області).

Любомир Горбач, голова ГО «Пам'ять» передав останки воїна координатору Міжнародного проекту «Дорога додому», представнику Військово-історичного центру Північно-Західного федерального округу - Лященко Андрію.

Поки найближчі родичі не знайдені. Але представники районної адміністрації, звідки солдат призивався на війну, виявили бажання перепоховати його на Батьківщині.

Завдяки спільній роботі пошуковців, загиблий 74 роки назад солдат повернувся з небуття. Тепер ми знаємо, що він буде перепохований з усіма військовими почестями на рідній землі, а душа, нарешті, знайде вічний спокій...

  • Русский
  • Українська
  • English