Пошуковці передадуть родичам загиблого героя Орден Бойового Червоного Прапора

12 жовтня 2017-го в будівлі Національного військово-історичного музею України відбудеться зустріч пошуковців ВГО «Союз «Народна Пам'ять» з родичами загиблого під час Другої світової - старшого лейтенанта Гащенко Григорія Григоровича.

Під час Всеукраїнської пошукової військово-меморіальної експедиції «Барвінківський котел-1942», яка відбулася у вересні цього року, пошуковцям пощастило відшукати Орден Бойового Червоного Прапора. Завдяки унікальній знахідці і вдалося встановити ім'я загиблого героя, а пізніше - знайти його рідних в м. Києві.

На зустрічі будуть присутні внучка і правнучка героя та його син, Перший заступник Голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Ігор Мальцев, пошуковці ВГО «Союз «Народна Пам'ять» та їх керівник - Ярослав Жилкін, працівники музею та його директор - Владислав Таранець, представники ЗМІ.

Захід відвідає і військовий комісар Шевченківського р-ну, який урочисто вручить Орден загиблого лейтенанта Гащенко його родичам.

Як пошуковці виявили знахідку, як вдалося знайти рідних старшого лейтенанта Гащенко, і ким був загиблий герой - можна буде дізнатися на зустрічі.

Урочистий захід відбудеться о 12:00.

За адресою: вул. Михайла Грушевського, 30/1, м Київ

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: 068 20 15 506

 

  • Русский
  • Українська
  • English