«Пошук-Дніпро» прищеплює почуття патріотизму молодшому поколінню

11-13 жовтня 2017 року, криворізький загін «Пошук-Дніпро» (ВГО «Союз «Народна Пам'ять»), учасники якого є також волонтерами Гуманітарної місії «Чорний Тюльпан», взяв участь у заходах, приурочених до Дня захисника України (14 жовтня). 

Спочатку пошуковики відвідали Криворізьку санаторну школу № 5. Зустріч з учнями пройшла добре: волонтери розповіли їм про діяльність «Тюльпана», а також представили документальний фільм про поїздки місії в зону АТО. Діти, в свою чергу влаштували невеликий концерт» для пошуковwів – співали, читали тематичні вірші.

Також, до Дня захисника, у Кривому Розі відбувся флешмоб, в якому пошуковці разом з бійцями АТО, також взяли участь. Їх запросили розповісти про те, як і де ведуться пошукові роботи – як по Другій і Першій світовій, так і в зоні АТО. Більше 150-ти учнів з різних міських шкіл були присутні на флешмобі. Пошуковці відповідали на їхні запитання, а також, для наочності представили невелику експозицію – знайдені на місцях боїв фрагменти військового спорядження, зброї, особистих речей солдатів періоду Другої світової.

Участь у подібних заходах дуже важлива для пошуковців ВГО «Союз «Народна Пам'ять». Адже їх діяльність – це, насамперед, виховання патріотизму, збереження історії і передача майбутнім поколінням пам'яті про героїв, які віддали свої життя за Батьківщину.

  • Русский
  • Українська
  • English