"Пошук-Дніпро" провів для криворізьких школярів пізнавальний урок

 

Якщо взимку ймовірність випадково натрапити на вибухонебезпечні предмети (ВНП) низька, то з настанням тепла вона значно зростає. Починаються сільськогосподарські роботи в полях, виїзди на природу, де звичайнісінька прогулянка в лісі може стати досить серйозною загрозою для життя.

За статистикою, близько 30% людей від загальної клькості знайдених ВНП (серед яких і діти) страждають від серйозних поранень, або гинуть. А все через неуважність, або через незнання...

Щорічно, в рамках військово-патріотичного виховання молоді, пошуковці ВГО «Союз «Народна Пам'ять» проводять різні заходи, багато з яких спрямовані на закріплення набутих знань з безпеки життєдіяльності, а також навчання підростаючого покоління застосовувати їх у повсякденному житті.

Днями члени ІПО «Пошук-Дніпро» провели урок з «Основ безпеки життєдіяльності» для учнів Криворізької загальноосвітньої школи №59 (Інгулецький район).

Пошуковці ознайомили школярів зі своєю цікавою і часом небезпечною діяльністю: разом з юними ентузіастами показали, як проходять пошукові роботи, а також представили кілька видів ВНП, знайдених під час експедицій, і розповіли, що потрібно робити в разі їх виявлення. У цьому досвіду у них хоч відбавляй.

За період свого існування ВГО «Союз «Народна Пам'ять» виявила і передала на знищення ДСНС України понад 53 тисяч вибухонебезпечних предметів, що залишилися з часів минулих воєн. Схема дій проста: знайшли - відразу повідомили представникам ДСНС. А до їх приїзду - подбали про те, щоб ніхто інший не натрапив на смертельні знахідки.

Дітям же пошуковці радили не чіпати знайдені вибухонебезпечні предмети, або інші невідомі для них об'єкти, віддалятися від них на безпечну відстань, і обов'язково повідомляти дорослим, щоб ті зателефонували в поліцію або ДСНС.

Після закінчення заходу пошуковці відповідали на питання школярів, а також отримували слова подяки від педагогів.

  • Русский
  • Українська
  • English