Польські волонтери в гостях у «Чорного Тюльпана»

Війна не тільки розділяє. Вона має властивість і зближувати людей.

Яскравим прикладом тому є пошуковці Гуманітарної Місії «Чорний Тюльпан» та двоє волонтерів з Польщі – сімейна пара Станіслав і Лариса.

Вони дізналися про «Тюльпан» через Інтернет ще в 2014 році. Саме з тих самих пір, волонтери вирішили всіляко підтримувати пошуковців, зовсім скоро ставши для них не просто однодумцями, але й справжніми друзями.

Польські приятелі неодноразово передавали в Україну гуманітарну допомогу. Це і одяг, і їжа, яку пошуковці відвозили в будинки престарілих і дитячі інтернати.    

В цей же раз, Лариса і Станіслав навідалися в Україну з подарунками для учасників «Чорного Тюльпана». Вони привезли для них зручну камуфляжну форму – невід'ємний атрибут зовнішнього вигляду пошуковця.

Криворізька ж група пошуковців, у свою чергу, влаштувала польським гостям справжній привітний прийом – показали місто, нагодували домашньої української їжею, звозили на екскурсію в свій новий офіс-музей, і, звичайно ж, взяли з собою на розкопки. А Станіславу навіть подарували на пам'ять футболку «Чорного Тюльпана».

«Чорний Тюльпан» щиро радий цьому давньому, трирічному знайомству і партнерству з Ларисою і Станіславом!    

  • Русский
  • Українська
  • English