«Плацдарм» взяв участь у міжнародній конференції

30 травня 2017-го в Харкові відбулася міжнародна конференція, присвячена темі «Нова політика безпеки для Східної Європи». У ній взяли участь представники Німеччини, Болгарії, Грузії, Естонії, Польщі, Румунії, Сербії, Словаччини, Туреччини та ін. В рамках програми, учасники відвідали місто Слов'янськ, який одним з перших був захопленим у 2014 році так званою «ДНР».

Асоціація дослідників військово-історичної спадщини «Плацдарм» (ВГО «Союз «Народна Пам'ять») разом зі співробітниками Слов'янського краєзнавчого музею провели екскурсію для членів делегації. Пошуковці ознайомили гостей з місцями бойових дій на території міста і району.

В першу чергу, гості оглянули місце падіння вертольота, який був збитий 2 травня 2014-го в селі Карпівка. На місці аварії, проводилися пошукові роботи волонтерами Гуманітарної Місії «Чорний Тюльпан», учасниками якої є і пошуковці «Плацдарму».

Вшанувати пам'ять загиблих приїхали до меморіального комплексу «Скорботний ангел», який знаходиться поруч з селом Пришиб. Тут, 6 червня 2014 року був збитий екіпаж літака-розвідника Ан -30Б.

Працівники музею поділилися фактами цієї трагічної історії, а пошуковці розповіли про свої пошукові роботи, які також проводив «Чорний Тюльпан» на цьому, тепер вже, пам'ятному місці. 

Під кінець, учасники конференції відвідали обласну психіатричну лікарню м. Слов'янськ. Точніше те, що від неї залишилося. Лікарня також була знищена під час військових дій 2014 року.

 

  • Русский
  • Українська
  • English