На сторожі життя

24 листопада 2016 року Асоціація молодіжних пошукових об'єднань «Обеліск» (ВГО «Союз «Народна Пам'ять») спільно з пошуковою групою «Корчагінець» (входить в Український Фонд Пошуку «Пам'ять») передали представникам ДСНС Київської області, знайдені під час пошукових робіт, вибухонебезпечні предмети.

За 2016 рік, пошуковцями ВГО «Союз «Народна Пам'ять» проведено більше 30-ти польових виїздів з території Київської області. За весь час були знайдені останки загиблих солдатів, яких гідно перепоховали на меморіалах і братських могилах. Не обійшлося і без вибухонебезпечних предметів. Пошуковцями за допомогою GPS-навігаторів були зафіксовані декілька місць знаходження боєприпасів. За рік таких місць зібралося чимало.

Крім наших волонтерів, роботи на території Київської області проводила і пошукова група «Корчагінець». Весь минулий рік роботи проводилися окремо, але холодного листопадового дня, пошуковці двох організацій вирішили об'єднати зусилля.

Для передачі співробітникам ДСНС були підготовлені знайдені протягом року боєприпаси Другої світової війни: протитанкові та мінометні міни, артилерійські снаряди, ручні гранати та ін. боєприпаси. Всього в цей день фахівцям ДСНС було передано більше 40 одиниць вибухонебезпечних предметів.

Діяльність пошуковця не тільки цікава і соціально затребувана. Не варто забувати, що кожна з експедицій і розвідок може бути зв'язана з небезпекою. Ймовірність зустрічі з вибухонебезпечними предметами завжди велика. Адже з часів двох світових воєн земля й досі зберігає в собі не тільки останки загиблих, але й сотні тисяч боєприпасів різних категорій. Потрібно бути завжди на чеку, щоб уникнути нещасного випадку. Пошуковці АМПО «Обеліск» і СПГ «Корчагінець» впоралися зі своїм завданням на всі 100%, проявивши уміння працювати в команді і показавши високий професіоналізм.

  • Русский
  • Українська
  • English