На будмайданчику Хмельницька біля залізничного вокзалу розкопали танкову гармату

Небезпечну, на перший погляд, знахідку розкопали робітники на Проскурівській. Вони рили котлован на місці будівництва нового торгівельно-офісного центру поблизу залізничного вокзалу. Будівельники відразу викликали на місце піротехніків. Як виявилось, під землею знайшли не танк, а лише гармату від нього. Вона була закопана під шаром землі і уламками цегли. - Піротехніки з'ясували, що під землею була лише частина ствола танка. Це була гармата від радянського танку КВ-2. Наші працівники обстежили територію, жодних боєкомплектів не було знайдено. Це означає,що небезпеки для людей ця гармата не несла, - розповідає vsim.ua начальник відділу агітаційно-пропагандистської роботи Головного управління ДСНС у Хмельницькій області Олександр Гулько. 

Відділ охорони пам'яток вже оформив акт на знахідку і планує передати її у один з історичних музеїв міста.  Версію про походження гармати опублікував у себе на сторінці у Фейсбук історик і краєзнавець Ігор Западенко. 

Посилання на джерело: https://vsim.ua/Podii/na-budmaydanchiku-bilya-zaliznichnogo-vokzalu-rozkopali-tankovu-garmat-10626308.html
 

  • Русский
  • Українська
  • English