Дорогі друзі та читачі!

Починаючи з 15.00 неділі сайт Всеукраїнської громадської організації «Союз «Народна Пам'ять», сайт Гуманітарної Місії «Чорний Тюльпан», групи «Народної Пам'яті» і «Чорного Тюльпана» у Фейсбуці та соціальних мережах зазнають масштабної хакерської атаки. За час атаки зловмисниками була зламана одна з поштових скриньок і одна зі сторінок в Фейсбуці. При цьому було знищено частину інформації, що стосується, насамперед, роботи місії «Чорний Тюльпан».

У зв'язку з цим, просимо Вас з розумінням поставитися до незручностей, які можуть виникнути при вході на наші сайти або соціальні групи, невідкладно повідомляти про підозрілу активність на адреси адміністраторів.

Замовники та виконавці цієї атаки проявили себе примітивними та недалекими. Адже ідентифікувати їх нам не становить праці.

А досвіду роботи в найскладніших та найекстремальніших ситуаціях, вміння брати на себе відповідальність нам не позичати. У будь-якому випадку, ми продовжимо нашу роботу у відповідності з демократичними та загальнолюдськими духовними цінностями.

Колектив СНП

  • Русский
  • Українська
  • English