День пам'яті та примирення у Криворізькій гімназії

 

Сьогодні, на честь святкування Дня пам'яті та примирення, в Криворізькій гімназії №91 членами ради Музею бойової слави й учнівського самоврядування було організовано та проведено урок мужності під назвою - "Уклін живим! Загиблим слава!".
Гостями та учасниками стали представники ВГО "Союз "Народна Пам'ять"- члени Історико-пошукової організації "Пошук-Дніпро" (м.Кривий Ріг).

Керівник загону - Золотарьов Анатолій - розповів старшокласникам про напрямки роботи організації з військово-патріотичного виховання, про пошукову, а також волонтерську діяльність.

Член екскурсійної групи "Горизонт" Музею бойової слави представила проект "Нащадки подвигу", який посів 3 місце на Всеукраїнському конкурсі юних екскурсоводів, що проходив з 21 по 23 березня 2019 в м.Тернополі. Проект розповідає про діяльність музею, зокрема і про плідну співпрацю з ІПО "Пошук-Дніпро".

В рамках уроку мужності пошуковці та учні відвідали музей гімназії. Компанію їм склав волонтер з Канади - Майк Розак, який був вражений експонатами періоду Другої світової та війни на сході України, що пошуковці привезли зі своїх експедицій.

 

 

  • Русский
  • Українська
  • English