Американський бомбардувальник часів війни знайшли під Сочі в ході пошуків Ту-154

Американский бомбардировщик времен войны найден под Сочи в ходе поисков Ту-154

Американський літак «Бостон» Б-3 часів Великої Вітчизняної війни виявили у грудні в морі в районі Сочі після катастрофи літака Ту-154, повідомиkj у четвер «Інтерфаксу» джерело, знайоме з ходом пошукової операції.

За попередніми даними, зазначив він, літак «Бостон» перебував на озброєнні 63-го бомбардувального авіаполку (63 БАП) і зазнав аварії при зльоті з аеродрому Адлера 15 листопада 1942 року.

"На поверхню з дна моря був піднятий один з двигунів двомоторного літака, з маркування якого вдасться точно встановити її приналежність, обставини катастрофи та подальшу долю екіпажу", - сказав співрозмовник агентства.

Дуглас А-20 Хевок/ДБ-7 Бостон (Douglas A-20 Havoc/DB-7 Boston) - сімейство літаків, до якого належали штурмовики, бомбардувальники, нічні важкі винищувачі, в роки війни вони поставлялися в СРСР за програмою ленд-лізу.

Дуглас А-20 Хэвок/ДБ-7 Бостон (Douglas A-20 Havoc/DB-7 Boston) - сімейство літаків, до якого належали штурмовики, бомбардувальники, нічні важкі винищувачі, в роки війни вони поставлялися в СРСР за програмою ленд-лізу.

Джерело https://www.interfax.ru/russia/546071

 

  • Русский
  • Українська
  • English