73-я річниця визволення України пройшла під звучання оркестру

28 жовтня 2017-го, на честь 73-ї річниці визволення України від нацистських загарбників, у Національному музеї історії України в Другій світовій війні відбувся урочистий вечір пам'яті, співорганізатором якого виступила Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.   

Зал на 500 місць був практично заповнений.

За спостереженнями запрошених волонтерів ВГО «Союз «Народна Пам'ять», в залі серед присутніх було 50 % молоді – переважно, курсанти військових училищ, приблизно 20 % – безпосередніх учасників АТО, та на жаль, справжніх ветеранів Другої світової було 5 відсотків, не більше. А решта – вважайте – була, як прийнято зараз говорити, «радянські» ветерани.

Святкування відбулося не тільки завдяки присутнім ветеранам, але й чудовому Київському академічному муніципальному духовому оркестру, а також відомим артистам, які виконували наживо пісні довоєнних і воєнних років, а також культові пісні українською мовою. 

Свято визволення України пройшло урочисто, зворушливо. Після закінчення офіційної частини, багато хто пройшовся залами музею. Хтось – щоб згадати минуле, хтось щоб дізнатися правду про війну, а хтось – для того, щоб зробити так, щоб це ніколи більше не сталося.

  • Русский
  • Українська
  • English